

Надувний ігровий центр манеж Intex Пончик 48476 127 x 61 см PK
1 086 ₴
- Готово до відправки
- Код: N48476
+380 (68) 676-86-01
- +380 (93) 316-19-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис Надувний ігровий центр Intex 48476 Пончик (127-61 см) Рожевий
Надувний ігровий центр Intex 48476 Пончик (127-61 см) Рожевий
Барвистий надувний манеж у формі пончика дуже зручний і безпечний.
Призначений для дітей віком від 9 до 18 місяців. Надувне дно захистить дитину у разі падіння.
Прозорі стінки надувного батута дадуть змогу спостерігати за дитиною під час гри.
Надувний манеж у формі пончика дуже мобільний і його завжди можна взяти із собою.
Характеристики товару:
Розміри: 127х61
Вага: 2.3 кг
Вік: 9-18 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Розміри в розкладеному вигляді | |
| Висота | 61 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Вікова група | З народження |
| Діаметр | 127 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 086 ₴


