

Підлоговий органайзер для взуття Ason у передпокій для зберігання взуття 80х78х21 см
672 ₴
- Немає в наявності
- Код: ASO8078
+380 (68) 676-86-01
- +380 (93) 316-19-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Компактна та стильна полиця для взуття CLOTHES RACK являє собою практичне рішення для організації вашої колекції взуття. Її розміри дають змогу ефективно використовувати простір, а відкриті полиці забезпечують зручний доступ до взуття та зручність перегляду вашої колекції.
Міцний органайзер для взуття створений, щоб надійно підтримувати вашу колекцію взуття. Його сучасний стильний дизайн додасть затишок і організованість у вашому інтер'єрі. Ідеальний варіант для коридору, передпокою або гардеробною, він допоможе підтримувати лад і виділить ваше взуття.
Характеристики:
Тип товару: взуттєва полиця/поличка для взуття
Розмір: 80х78х21 см
Колір: білий
Тип опор: ніжки
Кількість полиць: 4
Матеріал: метал
Особливість: ящик для зберігання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 78 см |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 21 мм |
| Стан | Нове |
| Тип мебели | полиця для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 672 ₴


